Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W naszym kolejnym spotkaniu uczestniczyło 10 osób. Podzieliliśmy się wzajemnie tym co starego i  nowego wydarzyło się w naszych małżeństwach. Obejrzeliśmy świadectwo Mirki i Jarka z Trójmiasta. Kolejne wypożyczone książki z naszej biblioteki „poszły” działać cuda w naszych sercach. Są wśród nas już nie tylko osoby z Radomska i okolic, ale również z Bełchatowa i Częstochowy.

Dziękuję Mirce za jej wspaniały wypiek. Ciasto było wyśmienite. Czy teraz będzie ktoś miał odwagę zaprezentować swoje umiejętności kulinarne? 😉 Przypominam, że 27 września odbędzie się pierwsze spotkanie Grupy Wsparcia. Kilka dni przed tym terminem przypomnę o nim jak zwykle umieszczając tutaj na stronie informację, która oczywiście zostanie wysłana e-mailem do wszystkich, którzy zasubskrybowali  wiadomości z naszego newslettera.