Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Zapraszam na pierwsze w Nowym Roku spotkanie, które odbędzie się w sobotę 9-tego stycznia. Rozpoczynamy Mszą Św. o godzinie 18.00 w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy ok. g. 18.45  zapraszamy na spotkanie w salce obok kościoła. Spotkanie to będzie naszym spotkaniem opłatkowym.

Święta Bożego Narodzenia to czas radosny i rodzinny, jednak także smutny, kiedy nasze relacje małżeńskie są trudne lub kiedy ich brak. Dlatego zapraszamy na nasze wspólnotowe spotkania wszystkie osoby, które potrzebują wsparcia, modlitwy, a są porzucone, w separacji czy nawet po rozwodzie – mimo to trwają w wierności przysięgi małżeńskiej.

Do spotkań Wspólnoty zachęcamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać sakramentalne więzi, jak również małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą.

Serdecznie zapraszamy.