Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Sobotnie spotkanie opłatkowe, które odbyło się 9-tego stycznia 2016 roku przysporzyło wiele radości, uśmiechu oraz ciepła dla Sycharków naszej radomszczańskiej Wspólnoty. Rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Św. o godz. 18.00. Po Mszy Św. udaliśmy się na spotkanie do salki obok kościoła. W spotkaniu uczestniczyło 21 osób oraz nasz opiekun duchowy ks. Czesław. W przemiłej atmosferze złożyliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy przy profesjonalnym akompaniamencie, rozmawialiśmy, oraz częstowaliśmy się smakowitymi potrawami, które przygotowały i zapewniły nasze Sycharki.

oplatek

Szczególnie w trudnych chwilach, jakie przeżywają małżonkowie w kryzysie małżeńskim ważne jest poczucie bliskości Boga, które wyraża się również poprzez drugiego człowieka we Wspólnocie. Dziękuję wszystkim, którzy dali swój wkład i czas w przygotowanie oraz organizację tak udanego, rodzinnego spotkania.