Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

30-go kwietnia o godzinie 18:00 Mszą Świętą w Dmeninie k. Radomska rozpoczniemy najbliższe spotkanie Wspólnoty. Będzie to spotkanie, na którym na specjalne zaproszenie naszego opiekuna duchowego – ks. Czesława – będziemy obchodzić 3-cią rocznicę powstania Ogniska Wspólnoty w Radomsku.

Osoby, które chciałyby przed Mszą zostawić przywieziony ze sobą poczęstunek mogą przyjechać wcześniej do budynku obok kościoła. Poniżej odnośnik do mapy i lokalizacji: Kościół Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

Na Eucharystię oraz spotkanie zapraszamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać swój sakramentalny związek, oraz małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą, i swoim małżeństwem. Zapraszamy osoby będące nawet już po rozwodzie, a szczególnie żyjące w separacji ze swym współmałżonkiem.