Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W piątek, 23.11.2018 r. odbyło się kolejne spotkanie naszej Wspólnoty. Jak zawsze w czwarty piątek miesiąca, spotkanie miało charakter Grupy Wsparcia. Ponieważ  w tych dniach odbywało się weekendowe Sycharowskie Spotkanie Młodych dla rodziców ze swoimi dziećmi (a właściwie już młodzieżą), to w dzisiejszym spotkaniu brało udział tylko sześć osób i oczywiście ks. Czesław – opiekun duchowy naszej radomszczańskiej wspólnoty.

Mniejsza ilość osób sprzyjała dłuższym wypowiedziom przybyłych osób o swoich trudnych sprawach. Była też tego dnia szczególna okazja do świętowania, z okazji 50 rocznicy urodzin jednej z naszych sycharek. Były życzenia i oczywiście smaczny tort.

Przypominam o naszym kolejnym spotkaniu w sobotę 08.12.2018r. Jak zawsze rozpoczniemy Mszą Św. o godzinie 18.00 w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy przejdziemy razem na salkę za plebanią.