Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Chłodna, grudniowa sobota, 8-go dnia miesiąca 2018 roku, godzina 18-sta. Wtedy to Mszą świętą w intencji naszych małżeństw rozpoczęliśmy Spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Sychar.

Po Mszy spiesznie udaliśmy się do salki u Sióstr, za plebanią na 1 piętrze. Przybyło 12 osób. Tematem spotkania były pytania dotyczące naszego postrzegania małżeństwa przed kryzysem a obecnie, oraz ujęcia tego w kontekście Wspólnoty – czy i co się zmieniło, co wynieśliśmy i czego doświadczyliśmy.

Na Eucharystię oraz spotkanie zapraszamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać swój sakramentalny związek, jak i małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą, i swoim małżeństwem. Zapraszamy także osoby żyjące w separacji ze swym współmałżonkiem, a nawet będące już po rozwodzie.

Następne Spotkanie Ogniska WTM Sychar będzie w piątek 28-go grudnia 2018 r. o godzinie 18-stej i będzie to Grupa Wsparcia.