Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” rozpoczęliśmy w sobotę, 9-go marca 2019 roku Mszą świętą o godzinie 18-stej. Podczas Mszy modliliśmy się w intencji małżeństw w kryzysie oraz służyliśmy posługą czytania lekcji.

Po Mszy przeszliśmy do sali, gdzie ostatecznie przybyło 12 osób. Po sprawach organizacyjnych odsłuchaliśmy kazania o. Augusta Pelanowskiego „Umieć czekać”, które jest dostępne do zapoznania tutaj: https://youtu.be/XiI_3z3cSWs

Po dyskusji na ww. temat pomodliliśmy się wspólnie i rozeszli do domów.

Na Spotkania Wspólnoty Wiernej Miłości Małżeńskiej Sychar zapraszamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać swój sakramentalny związek, jak i małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą, i swoim małżeństwem. Zapraszamy także osoby żyjące w separacji ze swym współmałżonkiem, a nawet będące już po rozwodzie.