Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Najbliższe spotkanie naszej Wspólnoty odbędzie się już 13-go sierpnia 2016 roku o godzinie 18-stej (sobota). Tym razem po Mszy, czyli około godziny 19-stej i przejściu na parafialną salkę obok kościoła będziemy rozmawiać na temat tego czego doświadczyliśmy podczas niedawno zakończonych Światowych Dni Młodzieży.

Zapraszamy wszystkich, którzy wyrażają chęć do wspólnej modlitwy i uczestnictwa na spotkanie, aby podzielić się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami w tym temacie.

Na Eucharystię oraz spotkanie zapraszamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać swój sakramentalny związek, jak i małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą, i swoim małżeństwem. Zapraszamy także osoby żyjące w separacji ze swym współmałżonkiem, a nawet będące już po rozwodzie.