Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

(…) To tak, jakby mnie i nasze małżeństwo [żona] złożyła do trumny, a potem do grobu. Ale przecież ja żyję i nadal jestem jej mężem (…) Grobem nie jest nasze małżeństwo, tylko grzech. Ufam Ci, Jezu, że wydobędziesz nas z naszych grobów.(…)

Tymi słowami pełnymi wiary, nadziei, ale także bólu i emocji w swojej prawdziwości dobiegała do końca Sycharowska Droga Krzyżowa poprzedzająca 23-go lutego 2018 roku piątkową Mszę świętą.

Poza Drogą uczestniczyliśmy także w posłudze słowem przy Eucharystii. Następnie po Mszy, przeszliśmy na spotkanie Grupy Wsparcia, na które przybyło 13 osób w tym ks. Czesław.

Na spotkaniu ustaliliśmy także iż nasze rocznicowe spotkanie odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku i koordynatorem jak zawsze będzie nasza niezastąpiona Gosia, z którą osoby chętne w uczestniczeniu i pomocy proszone są o kontakt.

Nasze następne Spotkanie WTM Sychar w Radomsku odbędzie się w sobotę – 10.03.2018 r. o godzinie 18-stej.

Jeśli pochowałeś/aś już swoje sakramentalne małżeństwo, lecz czujesz że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i chcesz o nie zawalczyć, dać szansę na przełamanie kryzysu czy odrodzenie, nawet jeśli jesteś już po rozwodzie – to zapraszam Cię do Wspólnoty Wiernej Miłości Małżeńskiej Sychar na najbliższe spotkanie.

Więcej o Sycharowskiej Drodze Krzyżowej wraz ze świadectwami z ich przeprowadzenia można przeczytać tutaj: http://sychar.org/droga/