Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W piątek, 27.04.2018 r. odbyło się spotkanie Grupy Wsparcia Wspólnoty Sychar. Rozpoczęliśmy o godzinie 18:00 Mszą Świętą w intencji naszych małżeństw a następnie przeszliśmy do salki za plebanią.

Spotkanie to miało charakter Grupy Wsparcia – dzieliliśmy się swoimi radościami i trudnościami. Było nas w sumie 10 osób oraz ks. Czesław.

Z okazji 25 rocznicy ślubu Maria i Andrzej poczęstowali nas domowej roboty tortem. Życzymy im kolejnych lat razem w miłości, oraz potrzebnych łask i błogosławieństw do umacniania sakramentu małżeństwa.

Na Eucharystię oraz spotkanie zapraszamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać swój sakramentalny związek, jak i małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą, i swoim małżeństwem. Zapraszamy także osoby żyjące w separacji ze swym współmałżonkiem, a nawet będące już po rozwodzie.

Następne Spotkanie Ogniska WTM Sychar będzie w sobotę 12-stego maja 2018 roku.