Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W pogodny i spokojny wieczór 9-go czerwca 2018 roku o godzinie 18-stej rozpoczęło się Spotkanie Wspólnoty Trudnych Małżeństw „Sychar” w Radomsku. Zaczynamy Mszą świętą – także i tym razem tak było. Odprawił ją w intencji naszych małżeństw ks. Grzegorz, Ewa i Marek przeczytali lekcje, a Asia zaśpiewała Psalm.

Następnie przeszliśmy do sali obok na dalszą część spotkania. Przybyło 14 osób, w tym dwa nowe małżeństwa, które serdecznie powitaliśmy. Ze względu na tą okoliczność spotkanie zamiast formacyjnego miało charakter Grupy Wsparcia – abyśmy mogli lepiej się poznać i podzielić z nowo przybyłymi osobami. Była też chwila aby wspomnieć o doświadczeniach i wrażeniach jakie przyniosły nam Wiosenne Rekolekcje, o których pisałem tutaj: Echo Rekolekcji

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za ten wspólnie spędzony czas, a ks. Czesławowi który dotarł do nas pod koniec spotkania – za błogosławieństwo.

Nasze następne spotkanie będzie w piątek 22-go czerwca 2018 r. i ze względu na zamianę będzie to spotkanie formacyjne z tematem (a nie jak zwykle w 4-ty piątek Grupa Wsparcia Wspólnoty Sychar). Spotkanie zacznie się o g. 18-stej Mszą Świętą.