Ognisko w Radomsku – Parafia Św. Lamberta BM, ul. Narutowicza 2

Parafia

kosciol_sw_lamberta_w_radomsku-168x220
Spotkania w Parafii Św. Lamberta w Radomsku, ul. Narutowicza 2 - w drugą sobotę każdego miesiąca. Rozpoczynamy o 18:00 Mszą Św. w intencji małżeństw w kryzysie, a po Mszy spotykamy się w salce obok kościoła.
W czwarty piątek każdego miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia - ramy czasowe jak wyżej.
Opiekunem duchowym wspólnoty jest o. Stanisław Jaromi OFMConv.
Parafia Św. Lamberta Biskupa i Męczennika >>

Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

W sobotę 11.05.2019 r. odbyło się kolejne spotkanie naszej Wspólnoty. Rozpoczęliśmy Mszą świętą o godzinie 18-stej. Podczas Mszy modliliśmy się w intencji naszych małżeństw.

Po Mszy przeszliśmy do salki za plebanią (1 piętro), gdzie m.in. odsłuchaliśmy nagrania kazania o. Adama Szustaka, oraz o. Tomasza Nowaka. Dla zainteresowanych link tutaj: https://youtu.be/FdpOOue4cr4

Nasze kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 24.05.2019r i będzie ono miało charakter grupy wsparcia. Jak zawsze rozpoczniemy Mszą Św. o godzinie 18.00, a po Mszy przejdziemy na salkę za plebanią.

Na Spotkania Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar zapraszamy zarówno małżeństwa, które pragną wspólnie odbudowywać swój sakramentalny związek, jak i małżonków którzy na razie sami chcą podjąć się tej ciężkiej pracy nad sobą i swoim małżeństwem. Zapraszamy także osoby żyjące w separacji ze swym współmałżonkiem, a nawet będące już po rozwodzie.